Sponzorujeme

 

orion_600Občanské sdružení ORION,

Občanské sdružení ORION, které podporuje rodiny s dětmi s handicapem.

Pořádá různé společenské aktivity, terapie, výlety atd., kde mohou děti a rodiče aktivně trávit svůj volný čas a rozvíjet se.

Sdružení Orion působí v okrese Rychnov nad Kněžnou.

 

 

 

 

do_novin_2_dsc_3159_s_600„Orecchie Grandi",

Smyčcový orchestr Orecchie Grandi působí při Základní umělecké škole v Rychnově nad Kněžnou. Jeho zakladatelkou je paní učitelka Jana Formanová, která vyučuje hře na sólové housle a navíc každý pátek nacvičuje s dětmi orchestrální skladby. Kromě pravidelné školní činnosti absolvují děti během roku několik hudebních soustředění, mnoho koncertů, soutěží a přehlídek. V rozmezí 10 let se orchestr vypracovával a získával ocenění u nás i v zahraničí. Vrcholem letošního roku určitě bude reprezentativní audience  u Svatého otce, která se uskuteční ve středu 13. 6. 2012 ve Vatikánu. Držíme rychnovským dětem palce a věříme, že se jejich hudební program papeži Benediktu XVI. bude líbit. Hodně úspěchů !

 

prodana_1_600Poláčkovo léto - divadelní festival pořádaný na počest rychnovského rodáka – spisovatele, novináře a humoristy Karla Poláčka. Tadičně se koná v Rychnově nad Kněžnou na přelomu června a července. Festival probíhá v netradičních prostorách města a jeho součástí jsou také koncerty v rychnovských kostelích a synagoze.

 

 

 

 

 

 

carmina_200 Rychnovský dětský sbor Carmina není zájmový kroužek, ale systém, který poskytuje dětem hudební vzdělání. Některé děti profesně ovlivnil (úspěšné přijímací zkoušky na VŠ, konzervatoře, PF), jiným pomohl třeba jen k tomu, že si kdekoli a kdykoli budou moci s radostí a z plných plic zazpívat a nemusí se při tom červenat. Je to dobrá příležitost pro každého, kdo chce svůj volný čas trávit užitečným a krásným způsobem.

 

 

unesco_cup_200 Unesco World Cup Solnice - cílem Unesco klubu  je propagace kulturních památek zapsaných do světového dědictví UNESCO. Pořádáním sportovních a společenských akcí pro nejširší veřejnost vytváří Unesco klub prostředí, ve kterém se účastníci seznamují s historickými, kulturními a přírodními památkami v Solnici, Orlických horách a Podorlicku.

 

 

Přihlášení
Vyhledávání

zadejte název nebo objednací číslo zboží

Poradíme Vám
Po-Pá: 6.00-15.30h
VOLEJTE
Nákupní asistent:
David REICHL (MT) +420 777 700 621
Lukáš MATISKA (KT) +420 777 700 620
MT = manipulační technika
KT = komunální technika
Foto z firmy
foto z firmy