Organizace Auto SAS v době šíření Covid19

Vážení zákazníci,

vzhledem k nastalé krizové situaci v souvislosti s šířící se nákazou koronavirem COVID 19 v celé republice si Vás dovolujeme informovat o změnách a organizaci ve firmě Auto SAS s.r.o. od pondělí 16.3.2020:

Samozřejmě nadále pracujeme, provoz firmy nebude přerušen, ale práce budou probíhat v jiném režimu.

Vstupní brána zůstává uzavřena, nicméně na ní najdete kontaktní telefony na jednotlivá střediska firmy. Než Vám otevřeme bránu a pustíme Vás do areálu, zavolejte nám! Telefonicky si dohodneme pravidla a další postup.

Celý tým firmy Auto SAS je rozdělen na dvě pracovní skupiny. Po ukončení každého pracovního dne a opuštění firmy bude celá firma uklizena a dezinfikována. Druhý den, po 12-ti hodinové bezpečnostní přestávce nastoupí do práce druhá skupina zaměstnanců. 

Pojízdný servis - všechna auta jsou parkována mimo areál firmy, technici jsou bezkontaktně zásobováni vším potřebným ve večerních hodinách. Zásobování provádějí dva řidiči, kteří se také střídají po dnech. V tuto chvíli je o pravidelné údržby strojů zvýšený zájem, proto prosíme o trpělivost, vše je třeba pečlivě zorganizovat, abychom vše zvládli i za těchto ztížených podmínek. Přednost před údržbami budou mít havarijní stavy, nepojízdné stroje a krizové situace. Mechanici jsou vybaveni ochrannými prostředky, ochranným oblekem, respirátory apod.
 

Prodej strojů – kompletní tým prodejců pracuje v režimu home office. Předání strojů probíhá následovně: Stroj je dopraven k zákazníkovi včetně veškeré dokumentace a prodejce předá stroj zákazníkovi bez kontaktu s naší dopravou, naší administrativou i zákazníkem. 

Oddělení pronájmu je rozděleno na dvě pracovní skupiny. Tedy je omezena kapacita rozvozu strojů, jelikož každý den bude jezdit jen jeden řidič a jedno auto. Pracovní dobu jsme ale navýšili, měli bychom vše zvládnout. Řidiči jsou vybaveni ochrannými prostředky, oblek, respirátor atd.

Prodej náhradních dílů – zde je omezen prodej v kamenné prodejně. Většina prodeje bude probíhat s doručením prostřednictvím dopravních firem (e-shop) TOP TRANS, Česká pošta, DPD. Veškerá agenda bude probíhat bezdotykově.

Pevný servis je též rozdělen do dvou skupin, příjem strojů do opravy je prováděn též bezdotykově. Potřebujeme od Vás jasné písemné zadání opravy v elektronické podobě, zbytek s Vámi vyřešíme telefonicky. Předání strojů z opravy probíhá také bezkontaktně, budeme s Vámi domlouvat postup předání.

Školení řidičů je v areálu firmy pro tuto chvíli omezeno, přednostně probíhá on line. Zavolejte nám, určitě se dohodneme, jak školení bezpečně a spolehlivě uskutečnit.

Závěr: Pracujeme, jsme připraveni pomoci Vám v těchto horších dobách, věříme, že to společně všechno zvládneme.

Firma Auto SAS je zatím zcela funkční, jen Vás prosíme o přijetí našich pravidel, která by měla sloužit k Vaší i naší bezpečnosti. Informujte se předem, jaká mohou nastat omezení naší spolupráce.

Přejeme nám všem hodně zdraví!

Tým Auto SAS

Text prohlášení ke stažení

Komunální technika

+420 777 700 619

Manipulační technika

+420 777 700 621